Teenused

CheckSpot rakendus

  • Mobiilirakendus
  • Teenuste broneerimissüsteemid concierge’idele
  • Android & iOS toetatud

Teenust pakub CheckSpot OÜ

Päring

Poodlemissoovitused

  • Miniajakiri
  • Poodlemissoovitused
  • Turistidele orienteeritud

Päring

Gastronoomia teejuht

Päring

Tallinn by Night

  • Miniajakiri
  • Tutvustab Tallinna ööelu võimalusi

Päring

Tallinna Sadama Ametlik Linnajuhend

  • Erikeelsed printmaterjalid
  • Vanalinna kaardid
  • Infopunktid
  • Infotöötajad
  • Bännerreklaamid

Päring

Estonia Selected

Teenust pakub Estonia Selected OÜ

Ajakirja jagavad: sadamad, Tallinki, Radisson, Go, Schlössle ja Hestia hotellid jpt.

Päring

Sadama külastus

Viimastel aastatel on Tallinna sadamat külastanud inimeste arv kasvanud keskmiselt ~330 000 inimese võrra iga aasta. 2016. aastal külastas Tallinna sadamat 10 173 297 inimest kellest ~525 000 moodustavad kruiisituristid. Statistikaameti andmetel jätavad turistid Eestisse keskmisel ühe miinimumpalga külastuse kohta.
Laevalt lahkudes jõutakse peatselt kaarditaskuteni, kust võib leida erikeelseid voldikkaarte Tallinna kesklinnast, huvi pakkuvatest sihtkohtadest ja meie partnerite asukohtadest. Kaartide selge stiil ja lihtsus teeb neist külaliste jaoks head tööriistad navigeerimiseks aga ka juhtnööride küsimiseks.
Kui ka Teie soovite osa saada aina enam kasvavast turistide arvust Tallinnas, siis võtke meiega ühendust ning leiame Teile kõige paremini sobiva lahenduse.

Meie meeskond

Krista Hanna Pratka

Partnerlussuhete Haldur
krista@tourisminfo.eu
-
EST, ENG

Sven Lotus

Partnerlussuhete Haldur
sven@tourisminfo.eu
+372 53 523 070
EST, ENG

Helle Pari

Partnerlussuhete Haldur
helle@tourisminfo.eu
+372 55 984 847
EST, ENG

Andra Sepp

Projektijuht
andra@tourisminfo.eu
+372 59 819 993
EST, ENG

Killu Põlder

Projektijuht
killu@tourisminfo.eu
-
EST, ENG

Mathias Mällo

Mihkel Toomas Välimäe

Tehnoloogiaohvitser
mihkel@tourisminfo.eu
-
EST, ENG

Ken Marten Mällo

Juhatus
ken@tourisminfo.eu
-
EST, ENG, GER

Partnerid